לוגו מטי חדש

תיירות בהדר – מט"י אימפקט משיקה פרויקט משותף עם קהילת הדר חיפה

הפרויקט, שהיה אמור לצאת לדרך באוקטובר 2023 עודכן לאור אירועי חרבות ברזל וכולל תמיכה עסקית בעסקים בשעת משבר לצד תוכנית אסטרטגית ל'יום שאחרי'

בשנת 2022 הקימה קהילת הדר פורום בעלי עסקי תיירות בשכונה במטרה לקדם את התיירות הנכנסת לשכונה. מדובר בתיירות אימפקט המספרת את ההיסטוריה וההווה של אחד השכונות מיוחדות בעיר חיפה.
בחודש אוקטובר 2023 הצטרפה מט"י אימפקט לפרויקט בהובלת קהילת הדר ובשיתוף של קרנות קורת ישראל.

מטרת הפרויקט היא להוביל לפיתוח עסקי של כל תחום התיירות החברתית בשכונה בדגש על תיירות אימפקט המספרת על החיים המשותפים בשכונה בין הקהילות השונות.


לאחר פרוץ מלחמת חרבות ברזל הוחלט על ידי הארגונים השותפים להתאים את הפרויקט כך שיתחיל מתמיכה בעסקי התיירות, שספגו מכה קשה בעקבות עצירתו המוחלטת של שוק התיירות בארץ. בהמשך צפוי הפרויקט לבנות מודל עסקי לפיתוח התיירות בשכונה, לפי החזון שהתוותה קהילת הדר.

לימור בוטנרו, מנהלת התוכניות במט"י אימפקט מסבירה "כתושבת שכונת הדר, מדובר באחת השכונות המדהימות והמרגשות בישראל. מט"י אימפקט מביאה לשולחן את היכולת להפוך סיפור אנושי על חיים משותפים למודל עסקי שממנו יהנו בעלי העסקים בשכונה. אני נרגשת מההזדמנות לשתף פעולה עם קהילת הדר וקרנות קורת ישראל, בפרויקט שיאפשר לנו התושבים לספר לכלל המדינה את הסיפור שלנו"

תיירות חברתית

עוד חדשות ממט"י חיפה

סתם