יזמות במטי חיפה

יזמות במטי חיפה

יזמות במטי חיפה

מט”י חיפה, העמותה למען היזמים בחיפה, מאפשרת ליזמים ובעלי עסקים לקבוע פגישת ייעוץ אישית – מקצועית על מנת לפתוח עסק ב”רגל ימין”, לשפר עסקים קיימים וללמוד מהמומחים!

 

שירותי המעטפת כוללים פגישות אישיות, ייעוצים מקצועיים, בניית תכניות מקצועיות להתחלה או המשך הדרך של העסק ועוד.

שירותים ליזם:

פגישת ייעוץ אישית לפני פתיחת עסק:

במהלך הפגישה נאפיין את העסק, נתאים לו חבילת שירות שתלווה אותו מקצועית לפתיחת העסק ובשנה הראשונה של העסק.

בניית תכנית עסקית:

כל עסק צריך לדעת מה הדרך שלו להצלחה. התכנית העסקית הינה תכנית שמפרטת את היעדים של העסק, תכוון אתכם לנקודות האיזון של העסק, מתי העסק יתחיל להרוויח ועוד.

התכנית העסקית מקנה את הידע, בכל רגע נתון , איפה הוא עומד ואיך ניתן לאתר את הכשלים העומדים בפני העסק עוד בתחילתו – ולמצוא להם פתרונות.

הלוואות:

הרבה עסקים זקוקים להלוואה ראשונית לפתיחת העסק.

חשוב לדעת מהם פתרונות המימון העומדים לרשותינו, מי מהם מתאימים לעסק ולצרכים שלנו.

אנחנו מציעים ליזמים שמתכננים לפתוח עסק, להגיע לייעוץ בנושא פתרונות מימון, בו נבחן את העסק, את ההוצאות המתוכננות, את התכנית העסקית, את ההון הראשוני ובהתאם לפרטים אלו ועוד, נתאים את פתרון המימון לעסק.

מיתוג:

תהליך המיתוג כולל בניה של הזהות העסקית של העסק, נגדיר באופן מדויק מי הוא קהל היעד שאליו אנחנו מכוונים את המסרים וכך נבנה פלטפורמה שלמה שמתאימה לצרכים האישיים של העסק. במהלך התהליך נבנה את החומרים העיצוביים לעסק כגון: לוגו וכל המוצרים הנלווים הנוספים.

בניית תכנית שיווקית:

אנחנו חיים בעידן שבו ערוצי השיווק הם אין סופיים ולכן קשה מאוד לבעל העסק להבין באיזה ערוץ הכי כדאי לו להשקיע בשיווק העסק ובאיזה צורה.

בניית תכנית שיווקית, תאפיין את קהל היעד של העסק, תמקד את הפרסום בערוץ התקשורת הנכון לעסק – שהוא גם ערוץ התקשורת שיוביל לקוחות חדשים לעסק.

 

מעוניינים בייעוץ אישי לגבי העסק שלכם? חייגו עכשיו: 1-800-33-44-77

אני מאשר כי קראתי והבנתי את תנאי השימוש באתר ממ.ט.י. חיפה.אני מאשר/ת קבלת דיוור אלקטרוני והודעות שיווקיות למייל מעת לעת ממ.ט.י. חיפה.