יזמות טכנולוגית Start In Haifa

אודות סטארט אין חיפה

מה זה Start In Haifa?

זרוע היזמות הטכנולוגית של מטי חיפה בשילוב עם חברת שיא קפיטל אשר מטרתה לסייע ליזמים טכנולוגיים ממטרופולין חיפה להפוך רעיון למציאות!

התכנית סטארט אין חיפה

התכנית

Start In Haifa מעודדת יזמים טכנולוגיים להגשים את הרעיון אטכנולוגי שלהם באמצעות מסגרת לימודית מעשית שתסייע להם בכל רמה לממש את החלום.

הרשמה סטארט אין חיפה

אנחנו רוצים אותך איתנו!

כדי לשמוע על תכניות הליווי שלנו ולהינות ממנחה מקצועי, השאירו פרטיכם באמצעות הרשמה זריזה ואנחנו נדאג לחזור אליכם.

אקסלרטור | המתחם | מטי חיפה

על האקסלרטור

תכנית האצה למיזמים טכנולוגיים המסייעת ליזמים להפוך רעיון למציאות ע”י ליווי מתאים של מנטורים טכנולוגיים

מימון לעסקים

הגשה לקרן

קבלת סיוע בבחינת פתרונות המימיון הקיימות ליזמים טכנולוגיים המסייעת ליזמים להפוך רעיון למציאות ע”י ליווי מתאים של מנטורים טכנולוגיים

יזמות עסקית | מטי חיפה

הנבחרת של 2016

הסטארטאפים שליווינו השנה

מט”י חיפה היא עמותה אשר שמה לעצמה למטרה לשרת את היזמים הטכנולוגיים במטרופולין חיפה.
אנחנו מאמינים שבחיפה יש משאבים מופלאים הנחוצים להפוך רעיון – למציאות, ואנחנו כאן לעזור.

על האקסלרטור

יזמות טכנולוגית בחיפה- עוזרים לכם להגשים את המיזם 

START IN HAIFA  הינו מיזם ייחודי שהוקם ברובע החדשנות הטכנולוגית בחיפה, במתחם העסקים של מטי חיפה, ובו מוענקות ליזמים וסטרטאפיסטים מכל רחבי הארץ והעולם, כל האפשרויות לפיתוח חדשנות ויזמות טכנולוגית וליהנות מהאקלים הייחודי והמרתק של חממה טכנולוגית בעיר חיפה ומשלל שירותים והטבות .

START IN HAIFA  הינו שיתוף פעולה בין מט”י חיפה – מרכז היזמות והחדשנות המוביל בצפון, לבין חברת CCAPITAL – המתמחה בפיתוח והשקעות ביזמים טכנולוגיים. יחד אנו מביאים עשרות שנות ניסיון נצבר של התפתחות וסיוע לצמיחתם של סטארטפים חדשים, בשלבים המוקדמים, ומייצרים ערך עבורכם, היזמים, בשלל נושאים ובהם: פתרונות מימון, מענקים והשקעות(כולל הגשת הבקשה אל הרשות לחדשנות טכנולוגית- המדען הראשי לשעבר), פיתוח טכנולוגי, פיתוח עיסקי, מודלים עיסקיים, בדיקות שוק, קניין רוחני, ומעל לכל – רשת ענפה וחזקה של קשרים (נטוורקינג) עם עסקים, חברות הייטק, רשויות ועוד

יש לכם חזון או רעיון שאתם רוצים להגשים ולממש? בואו לעשות זאת איתנו ב START IN HAIFA.

 

“יזמים רבים מגיעים אלינו בשלבים התחלתיים ואומרים- יש לי רעיון לסטארט אפ מה הלאה? כיצד ניתן לקחת את הרעיון ולממש אותו? איך מקימים סטארט אפ? ועוד שאלות רבות התואמות את השלבים ההתחלתיים של המיזם.  אנחנו במט”י חיפה יושבים עם כל יזם ומסייעים לו בדרך להגשמת החלום. החל מניתוח הרעיון וקבלת תובנות, בחינת היתכנות וביצוע תוכנית עסקית לסטארט אפ”.

“אנו מסייעים ליזם הן בפיתוח אב טיפוס ראשוני של המיזם ובהמשך גם מנתבים אותו למקורות מרכזיים בהן יידע איך לקבל מימון לסטארט אפ. מכיוון שגיוס כסף לסטארט אפ היא משימה לא פשוטה, לרשותנו עומדות מבחר קרנות המציעות הלוואות ליזם. כמו כן ניתן למצוא במשרד המדען הראשי מענקים לסטארט אפים ומיזמים טכנולוגיים חדשניים ופורצי דרך שיסייעו למיזם”- מספר ערן אלפונטה מנכ”ל מטי חיפה.

תוכניות אקסלרציה מתקדמות

אנחנו מאמינים כי לכל סטארטאפ יש את הצרכים הייחודיים שלו. לכן פיתחנו בנוסף לתוכניות האקסלרציה הקבועות שלנו אותן אנו מקיימים פעמיים בשנה, אקסלרטור- תוכנית ייחודית לסטארטאפים.

אנו מתאימים לכל סטארטאפ תוכנית אקסלרציה אישית (אקסלרטור) התפורה למידותיו של כל עסק או קבוצה הזקוקה לשירותינו בתחום. אנו מקיימים את התוכנית במתחם העסקים של מטי חיפה המהווה בית חם וגם חממה טכנולוגית למיזמי הזנק, עם כל התנאים והשירותים להם זקוק היזם.

במהלך האקסלרטור אנו מעבירים בתקופה זו הדרכות, ליווי אישי, ייעוץ עסקי, ייעוץ לסטרטאפים, אימון ותוכנית מנטורינג הממוקדת כולה בהצלחתו של המיזם והפיכתו מרעיון למציאות. אנחנו ב START IN HAIFA  מעניקים את סט הכלים הייחודי שמתאים לכל יזמות טכנולוגית או סטארטאפ צעיר בתחילת דרכו, על מנת שיוכל לצמוח ולנסוק לגבהים ולהפוך למיזם מוצלח. לפרטים נוספים אודות תוכניות ההאצה שלנו- צרו קשר.

www.citytechlab.com :לצפייה בכל המיזמים ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של

חבילות הסטרטאפ שלנו

כל סטארטאפ צעיר זקוק לאקלים הנכון על מנת להתפתח.
זה מתחיל במיקום שיענה על צרכיו הן ברמה הפיזית והן ברמה הכלכלית. בהמשך חשוב לעבוד עם צוות מקצועי עתיר ניסיון שמכיר את התחום היטב. כדי להתקדם חייבים צוות מקצוענים שיסייע הן ברמת המשקיעים וגם בניית אב טיפוס. השתתפות בתכנית אקסלרטור היא הכרחית לכל מיזם טכנולוגי מכיוון שחשוב מאוד להיות כל הזמן בקידמה . לכן חשוב שיהיה צוות מקצועי שילווה אתכם לאורך כל הדרך ויסייע לכם בתהליך עם תוכניות ליווי ומנטורים מהתחום. שילוב של כל אלה מהווים חממה טכנולוגית בתוך קהילה יזמית תוססת ופורה.

אז מה אנחנו מציעים לכם?

 

1.מתחם עסקים מודרני 

מתחם עסקים מודרני בן 750 מ”ר הכולל כ40 משרדים, חדרי ישיבות, גלריות ואזורי התכנסות המתאימים לכל עסק ובהתאמה אישית ובמחיר מסובסד

2.מרכז השקעות מלא

לרשותכם כל השירותים הכלכליים להם זקוק העסק או כל יזמות טכנולוגית בתחילת דרכה- החל מייעוץ עסקי, בניית תכנית עסקית, יצירת מצגות ועזרים להמחשה, וכל השירותים שיסייעו לעסק להתקדם, כולל פתרונות מימון, מענקים והשקעות.

3.MVP  בניית אב טיפוס והיתכנות המיזם

סיוע בבניית אב טיפוס ראשוני על מנת לתת מענה ראשוני רגע לפני בדיקת היתכנות הפרויקט וגיוס משקיעים. כל זאת על מנת לספק מענה עתידי להתפתחות הסטארטאפ והמעבר לשלב הבא

4.הרצאות אימון 

הרצאות אימון המותאמות באופן אישי לכל מיזם, המעוצבות על ידי צוות מומחים והמובילים בתחום התעשייה על מנת למנף את המיזם- אקסלרטור להעצמה מהירה ויעילה של המיזם         

  1. תוכניות ליווי ומנטורינג

אימונים מעשיים לכל היזמים כך שיהפכו מיזמים חולמים לביצועיסטים פרקטיים. כל זאת בליווי  והנחיה של מיטב המנטורים בתחום.

 6.קהילה ונטוורקינג

הצטרפות לקהילה הצומחת והענפה הכוללת מיטאפים, אירועים חברתיים, קישורים לאקדמיה ולתעשייה.

שיתופי פעולה בינלאומיים- המפתח להצלחה

בהיותנו המובילים בתחום האקסלרציה בישראל, אנו מזמינים סטארטאפים מכל רחבי העולם להשתתף בתוכניות האקסלרציה המתקדמות והתובעניות שלנו.  הצלחה מתחילה ממש כאן

בדיקת היתכנות– צוות המומחים שלנו יבחן את הרעיון או הקונספט של המיזם ויוכל להמליץ אם מומלץ להמשיך ולהתקדם בפרויקט.  אנו נסייע לבנות תכנית אקסלרציה התפורה למידותיו של המיזם ובניית תוכנית עסקית לסטארט אפ המותאמת היטב לקידום מטרות המיזם העתידיות.

ויזת חדשנות– צוות START IN HAIFA  יסייע לכם לקבל ויזת חדשנות עבור יזמים בינלאומיים כך שיוכלו לפתוח את העסק שלהם ולרשום אותו בחיפה. יש בכך לא מעט יתרונות בולטים ביניהם גישה לקרנות הרשות לחדשנות טכנולוגית של מדינת ישראל, וכן ההזדמנות לפרוח ולשגשג בתוך קהילה הצומחת במהירות בעיר חיפה עתירת המיזמים.

פיתוח המוצר וסיוע משפטי ברישום פטנטים– לעיתים בעת פיתוח המוצר תזדקקו לשמור על ההמצאה שלכם בהליך של רישום פטנטים. לרשותנו צוות נכבד של עורכי דין פטנטים שישמחו לעזור לכם ברישום הפטנט ובכך להגן על הנכס היקר כך שיהיה רשום על שמכם.

הגשה לקרן ומימון לסטרטאפים

מימון מיזמים טכנולוגיים מתחילים, כולל מענקי המדען הראשי והרשות לחדשנות טכנולוגית

תכנית תנופה מציעה סיוע לממציאים, יזמים וחברות סטארט-אפ בראשית דרכן, המעוניינים להביא רעיון טכנולוגי חדש לידי מימוש תעשייתי. מטרת הסיוע היא לקדם את המיזם הטכנולוגי לשלב, בו יוכל לגייס הון פרטי להמשך פיתוח ומסחור. הסיוע של תכנית תנופה ניתן לצורך הוכחת היתכנות טכנולוגית וישימות עסקית של הרעיון ולהגנה על הקניין הרוחני של היזמים- אלה מהווים מעטפת של חממה טכנולוגית מהמדרגה הראשונה למיזם הטכנולוגי. היזמים יכולים לנצל את המענק לצורך בניית אב טיפוס, לביצוע סקר שוק והכנת תוכנית עסקית לסטארט אפ, להגשת הבקשה לפטנט ולפיתוח עסקי ראשוני בקרן הרשות לחדשנות טכנולוגית (המדען הראשי).

הקרן מציעה מענק של עד 200,000 ש”ח, במימון של עד 85% מהתקציב המאושר של המיזם

מטי חיפה מציעה סיוע בהגשת בקשות לקרן תנופה והכנת תוכנית עסקית לסטארט אפ במחיר מסובסד באמצעות תוכנית אפיקי מימון.

למידע נוסף או קביעת פגישת ייעוץ מלאו את פרטיכם

מטי חיפה מציע סיוע בהגשת בקשות לקרן תנופה והכנת תוכניות עסקיות במחירים מסובסדים באמצעות תוכנית אפיקי מימון.

למידע נוסף או קביעת פגישת ייעוץ הקליקו כאן למידע נוסף או קביעת פגישת ייעוץ הקליקו כאן

הנבחרת של 2018

צרו קשר

גם הפגישה השניה עלינו

אני מאשר כי קראתי והבנתי את תנאי השימוש באתר ממ.ט.י. חיפה.אני מאשר/ת קבלת דיוור אלקטרוני והודעות שיווקיות למייל מעת לעת ממ.ט.י. חיפה.