איך לנהל עמותה כמו סטארט-אפ – קורס ניהול אג'ילי

אנו חיים בתקופה עם אי וודאות גבוהה המחייבת ארגונים לאמץ תפיסות ושיטות ניהול המאפשרות הסתגלות מהירה לסביבה דינאמית. הקורס יקנה כלים לפיתוח מהיר ודינמי של שירותים ומוצרים.

מועד הפתיחה נדחה – מוזמנים להשאיר פרטים ונעדכן אתכם לגבי המועד החדש.

ניהול אג'ילי היא גישה שפותחה בעולם ההייטק במטרה לענות לדינאמיות של השוק במיוחד עבור סטארטאפים טכנולוגיים שנדרשים להגיב במהירות במשאבים מוגבלים. ראוי שגם ארגונים ועסקים חברתיים יכירו ויאמצו את העקרונות של ניהול אג'ילי.

4 מפגשים יומיים סדנאיים, בעיר התחתית חיפה. הכוללים תהליך אישי וקבוצתי לפיתוח מוצר והתנסות מעשית בשיטה. מספר המקומות מוגבל

מטרת הקורס: היא להקנות למשתתפים עקרונות עבודה וכלים מעולם הסטארט-אפים לפיתוח מוצרים ושירותים במהירות, תוך כדי התאמם לעולם החברתי.

קהל היעד: מנכ"לים, חברי ועד, יזמים ובעלי תפקידים ניהוליים בעמותות, חל"צ או עסקים חברתיים שמעוניינים להוביל פיתוח של מוצרים או שירותים חדשים בתחום הפעילות של הארגון.

אודות המרצה: מילנה יערי חוקרת, יועצת ומומחית בתחום יזמות האימפקט. יועצת ארגונית עם 20 שנות ניסיון ביעוץ וליווי אסטרטגי לארגונים ויזמים, פיתוח מנהלים, בניית והעברת הכשרות לארגונים והובלת מאיצים לפיתוח מיזמים חברתיים-עסקיים בשטח ובאקדמיה (באוניברסיטה העברית בירושלים ובסמינר הקיבוצים). מילנה מאמינה שמתוך שיטות עבודה של המגזר העסקי ועקרונות עבודה של יזמות אימפקט יכולה לצמוח חדשנות חברתית וארגונית רבה.


ההרשמה בעיצומה! השאירו פרטים ונחזור אליכם עם התוכנית המלאה:

סתם